Wkładki Magneto 500 Plus - opinie

MissMalina

Re: Wkładki Magneto 500 Plus - opinie

Też mi się to bardzo przyda. Myślałam nad tymi wkładkami, ale jakoś przekonaliscie mnie, że może jednak warto spróbować akupresury i tego acuwellness patches. Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)

DebowyMoc

Bardzo mi pomogliście. Mało brakowało a bym zamówił. Dzięki za pomoc ;) Może ten temat pomoże innym podjąć dobrą decyzję.

Markenkaa

Ja testowałam. Wkładki niby trochę pomagają, ale są bardzo bardzo niewygodne ;(

Zbyszek58

Popieram moją poprzedniczkę. Co z tego że odrobinę pomaga, jak później strasznie bolą stopy. Cierpienie niewspółmiernie do efektów, ale cóż poradzić. Zastanawiam się czy komukolwiek pasuje noszenie takich wkładek.

JozefinkaaMa

Dostałam te wkładki od moich dzieci. Fajny prezent, trochę mi nawet pomógł z bólem głowy. Muszę wam jednak przyznać rację, że wkładki te są bardzo ale to bardzo niewygodne. :oops:

Madagaskarowa-Lejde

ja kupiłam to i akupresurowe eplastry Acuwellness Patches. Testowałam obydwa i niestety muszę powiedzieć, że Magneto 500 Plus wypada blado w porównaniu z tym Acuwellness. Zdecydowanie zachęcam do wczytania się opinii https://twoje-forum.pl/acuwellness-patches-plastry-lagodzace-bol-opinie-t416-50.html

Ellein

Witam ja nie zdążyłam nawet spróbować. Zamówiłam jako prezent na święta i jak przyszło dzień przed zajrzałam tylko że w środku są 2 szt. Po otwarciu prezentu i szczegółowych oględzinach okazało się że wkladki są niekompletne. Mimo kilku telefonów i kilku reklamacji wysłanych e'mailem żadnych odpowiedzi. Mają klienta gdzieś. Stracone pieniądze. Nie polecam.

Krokodyl13

Re: Wkładki Magneto 50o

Wkładki noszę 2 miesiące, żaden ból nie ustąpił, ani się nie zmniejszył, teraz mi proponują aparacie, w kształcie długopisach, do likwidowania bólu, twierdząc, że to 2gi etap leczenia, ale już się nie nabiore

Wróć do „Zdrowie”