SPEAK EXPRESS - czy warto wykupić tę platformę językową?

poliglotka

SPEAK EXPRESS - czy warto wykupić tę platformę językową?

Hello!
Za pół roku wybieram się na wymianą studencką, na Erasmusa do Portugalii. Zależy mi na tym, aby szybko i płynnie nauczyć się jezyka angielskiego, ewentualnie hiszpańskiego. Ostatnio poczytałam trochę o tym kursie językowym Speak Express i brzmi bardzo interesująco. Czy ktoś już uczył się tą metoda fiszek? Polecacie?
Pzdr ;)

włoszka

Re: SPEAK EXPRESS - czy warto wykupić tę platformę językową?

właśnie miałam zakładac tutaj nowy temat o tym, tez jestem bardzo ciekawa, marzę o tym, żeby nauczyć się języka włoskiego! <3

marcelka

słuchajcie, wykupiłam ten kurs i w dwa tygodnie opanowałam podstawy niemieckiego, teraz wykupuję kolejny poziom, polecam!

stop

kupiłam mojej mamie, bo marzyła o tym, żeby w końcu nauczyć się języka angielskiego. Speak Express tak jej pomógł, że jeszcze chwila i zaraz zacznie mówić lepiej ode mnie! Tata też jest zainteresowany tym kursem, więc chyba mu wykupię na urodziny, mega sprawa :)

wiaderko

francuski ogarnięty w dwa tygodnie, super się zapamiętuje te słówka i jeszcze można ćwiczyć wymowę w dźwiękiem - łał :)

gryzek

jak dla mnie najlepsza metoda nauki - zdałem maturę rozszerzoną z angielskiego na 87% dzięki temu kursowi!!!!

czujka

mama mi wykupiła speak express, na poczatku się mega wkurzyłam, bo pomyślałam, ze po co mi to.. ale jestem jej bardzo wdzięczna, mam teraz same 6 w szkole, polubiłam nauke jezyka angielskiego <3 <3 <3 razem z kolezankami uczymy się na przerwach

Waldek

Mam 60 lat mój wnuk mi wykupił Speak Express i działa. Nauczyłem się jęzka angieslkiego, aby móc pojechać Go odwiedzić za granicę, gdzie mieszka. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

Wróć do „Luźne rozmowy”