Smart Slim Forte opinie -- kto próbował?

katar_zyna

Re: Smart Slim Forte opinie -- kto próbował?

olus pisze:zgodnie z opisem te tabletki dodają energii i powodują spadek masy. Dzięki nim zmieściłam sie ponownie w swoją suknię ślubną
jeśli chodzi o mnie to po miesiącu stosowania zeszłam trzy rozmiary niżej. Dozgonna wdzięczność!!

chyba zamówię, bo już rozważam liposukcję ;<<

katar_zyna

Mam już tak dość odchudzania się, liczenia każdej kalorii, planowania każdego posiłku, rozkiminiania typu "jak zjem jabłko, to nie zjem ciastka" itp :cry:

grazyyyna

katar_zyna pisze:Mam już tak dość odchudzania się, liczenia każdej kalorii, planowania każdego posiłku, rozkiminiania typu "jak zjem to jabłko, to nie zjem ciastka" itp :cry:

Kochana znam dobrze tę walkę i zawsze jo-jo, waga wraca jak bumerang. Nie zliczę ile razy już próbowałam schudnąć. Już dałam za wygraną bo mam dość

barbra

katar_zyna pisze:Mam już tak dość odchudzania się, liczenia każdej kalorii, planowania każdego posiłku, rozkiminiania typu "jak zjem to jabłok, to nie zjem ciastka" itp :cry:

Spróbujcie smart slim dziewczyny, będziecie zadowolone

jasmina

Warto tego spróbować. Dzięki temu suplementowi schudłam 27 kilo i nie podjadam już między posiłkami

lodzia

Uwielbiam smart slim forte i wygodę zamówienia go online. Ten produkt pomaga mi utrzymać wagę na idealnym poziomie. Dotarło bardzo szybko, bardzo dobrze zapakowane. Na pewno kupię ponownie.

md11

Ja zacząłem tyć odkąd mam siedzącą pracę, 8 godzin za biurkiem. Pod koniec dnia już nic mi się nie chce, tylko jeść i trzasnąć piwko, ewentualnie trzy. Tak było do niedawna, bo Smart slim pomógł pomógł jak na razie zrzucić 7 kg, jeszcze 18 przede mną.

grazyyyna

jasmina pisze:Warto tego spróbować. Dzięki temu suplementowi schudłam 27 kilo i nie podjadam już między posiłkami

najbardziej się obawiam efektów ubocznych

jasmina

grazyyyna pisze:
jasmina pisze:Warto tego spróbować. Dzięki temu suplementowi schudłam 27 kilo i nie podjadam już między posiłkami

najbardziej się obawiam efektów ubocznych

Nie ma żadnych, możesz spokojnie próbować

Wróć do „Odchudzanie”