Psorimilk - środek zwalczający łuszczycę

Lucy

Psorimilk - środek zwalczający łuszczycę

Witajcie! Ostatnio natknęłam się na reklamę maści Psorimilk, która ma zwalczyć łuszczycę. Chciałabym zasięgnąć Waszej rady, czy warto zainwestować w ten preparat? Trochę kosztuje, ale jestem tak zdesperowana, że wydam wszystkie pieniądze, byleby pomogło... POMÓŻCIE PROSZĘ!!! :oops:

Franka

Re: Psorimilk - środek zwalczający łuszczycę

doskonale Cię rozumiem, też mam z tym problem.. czekam na rozwój sytuacji w tym temacie, bo jeśli jest skuteczny to też się skuszę

Joasia

Powiem tak - u mnie sprawdził się w 200%. Wyleczyłam ten wstydliwy problem raz na zawsze, a stadium mojej łuszczycy było w dosyć zaawansowanym stadium. Myślałam, że nie ma już dla mnie ratunku, a jednak. Psorimilk przywrócił mi chęć do życia i poczucie wartości. POLECAM BABECZKI :)

bubel

pojawiające się na skórze suche łuski i towarzyszący im stan zapalny skóry - prawie całkowicie zniknęły dzięki Psorimilk
znowu czuje się atrakcyjnie :)

annaXet

nie zastanawiaj się, kupuj :)
u mnie łuszczyca zaatakowała paznokcie... Psorimilk sobie z nią poradził, skutecznie!

szamanka

kurcze, całkiem interesujący ten preparat... moja mama ma od wielu lat łuszczycę, myślicie, że warto jej kupić w prezencie urodzinowym?

Monika987

pewnie, że tak! jeżeli tylu osobom pomogło, to pomoże i Twojej Mamci :)

grawitacja

Prorimilk działa, a do tego postarajcie się prowadzić odpowiedni tryb życia i robić systematyczne zabiegi pielęgnacyjne. Wtedy osłabicie objawy choroby i zmniejszyć częstotliwość jej nawrotów z pewnością! :)

Wróć do „Zdrowie”