Najlepsza Dieta odchudzająca

MajkaSasska

Najlepsza Dieta odchudzająca

Cześć, zbliża się lato i chciałabym pozbyć się zbędnych kilogramów. Nie chce żadnych tabletek na wspomaganie. Słyszał ktoś może o jakiejś dobrze diecie? :)

Matizsilki

Re: Najlepsza Dieta odchudzająca

Po co komu dieta. Siłka siłka, dużo białka i będzie dobrze!

RobertoPinka

Gadasz głupoty. Jest wiele diet, keto, dieta zupowa, jakaś śródziemnomorska. Powiedz lepiej Maja co lubisz jeść i wtedy będzie łatwiej coś dobrać.

Cocodrillo

Każdy powinien przejść się do jakiegoś dietetyka.

Pozdro mordeczki

MajkaSasska

RobertoPinka pisze:Gadasz głupoty. Jest wiele diet, keto, dieta zupowa, jakaś śródziemnomorska. Powiedz lepiej Maja co lubisz jeść i wtedy będzie łatwiej coś dobrać.

Nie mam jakichś wielkich upodobań. Zjadam tak naprawdę wszystko. Ważne, żeby dało się to stosunkowo szybko zrobić.

DietetykAmator

MajkaSasska pisze:
RobertoPinka pisze:Gadasz głupoty. Jest wiele diet, keto, dieta zupowa, jakaś śródziemnomorska. Powiedz lepiej Maja co lubisz jeść i wtedy będzie łatwiej coś dobrać.

Nie mam jakichś wielkich upodobań. Zjadam tak naprawdę wszystko. Ważne, żeby dało się to stosunkowo szybko zrobić.

To raczej nie będzie wielkiego problemu z doborem diety. Zamiast iść do dietetyka możesz zawsze zamówić spersonalizowaną dietę online.

DejankaM

Brzmi całkiem fajnie, a znasz jakąs taką ciekawą dietę online?

DietetykAmator

DejankaM pisze:Brzmi całkiem fajnie, a znasz jakąs taką ciekawą dietę online?

Słyszałeś o FatBurn Diet? Polecam swoim klientom, i jak dotychczas każdy jest zadowolony ;)

Martuska44

A cóż to za wynalazek? FatBurn Diet to tak nie słyszałam.

DietetykAmator

Martuska44 pisze:A cóż to za wynalazek? FatBurn Diet to tak nie słyszałam.

Dieta składa się z 3 faz.
1. Faza detoksykacji
2. Faza kluczowa
3. Faza końcowa.
Efekty to nawet 16 kg mniej w zaledwie miesiąc więc wydaje mi się, że warto.

Wróć do „Odchudzanie”