Mosqiteer na owady

matka-polka

Re: Mosqiteer na owady

ja kupiłam 3 opaski, od razu dałam dla moich córeczek. wiadomo jak to dzieciaki, na podwórzu latają wszędzie i nie patrzą na te robactwa. teraz jak wracają do domu to nie muszę wydawać dodatkowo pieniędzy na żele, kremy po ukąszeniach, bo ich nie ma. warto zainwestować raz i porządnie

brzęczyszczykiewicz

jak kupię tą opaskę to moja żona nie będzie już tak ukąśliwa i nie będzie brzęczeć nad uchem? :lol:

Piessek

brzęczyszczykiewicz pisze:jak kupię tą opaskę to moja żona nie będzie już tak ukąśliwa i nie będzie brzęczeć nad uchem? :lol:

myślę, że warto spróbować :lol:

baśka200

Piessek pisze:
brzęczyszczykiewicz pisze:jak kupię tą opaskę to moja żona nie będzie już tak ukąśliwa i nie będzie brzęczeć nad uchem? :lol:

a może warto coś zrobić dobrego dla żony, żeby nie brzęczała? :x tylko narzekać się nauczyli….

brzęczyszczykiewicz

baśka200 pisze:
Piessek pisze:

a może warto coś zrobić dobrego dla żony, żeby nie brzęczała? :x tylko narzekać się nauczyli….

dla tej też się przyda, podaj adres to zamówię dla twojego faceta

papilotek

komarzyca pisze:no dobra, a gdzie mogę kupić mosqiteer? w aptece dostanę go?

w aptekach nie ma. sprzedają tylko przez Internet. Gdzieś na forum wyczytałam, że najlepiej zamawiać prosto od producetna, bo zaczynaja robic coraz więcej podróbek i można nadziać się na oszukańczą opaske, która nie będzie działac.

ana-zet89

chyba i ja zamówię, nienawidzę owadów, a szczególnie tych latających do tego stopnia, że latem nie lubię wychodzić z domu. może w końcu to jest coś co odmieni moje lenie zycie :D

Marysia47

Ja zamawiałam z tego linku. Szybko doszło, do tego bardzo skuteczny, mogę polecić ;)
https://bit.ly/2Ht3ntT

Wróć do „Zdrowie”