Max Potent - krople na potencje

grzybek91

Max Potent - krople na potencje

Witam. Zakupiłem krople Max Potent, otrzymałem produkt stosunkowo szybko i od razu rozpocząłem kuracje. Teraz mija trzeci dzień od kiedy je stosuje a moja sprawność seksualna nie za dużo się poprawiła. Jestem lekko zawiedziony działaniem tych kropli, myślałem, że od razu działają. Możecie powiedzieć ja kto u was wygląda, może po prostu dłużej trzeba poczekać na efekt

konor

Re: Max Potent - krople na potencje

Po 3 dniach to i u mnie nie było efektów. Ja dopiero po tygodniu zauważyłem różnicę i to jaką :twisted:

piećka

Dla mnie Max Potent pomógł. Cieszę się, że zdecydowałem się na zakup, najlepsza decyzja w moim życiu.

Charizard

Moim zdaniem Max Potent jest dobry. Dużo lepszy od preparatów, które do tej pory stosowałem. Po 3 dniach jeszcze nie zrobi z Ciebie prawdziwego maczo, ale poużywaj dłużej - już nie będziesz pytał o inne :D

MaciekPro

Ja wraz z moją dziewczyną jesteśmy zadowoleni 8-)

grzybek91

Faktycznie, pospieszyłem się z wydawaniem opinii o nim. Teraz to ja nie mam pytań co ja mogę zdziałać w łóżku :) W końcu nie muszę się martwić, czy podołam mojej partnerce.

Endrju

grzybek91 pisze:Faktycznie, pospieszyłem się z wydawaniem opinii o nim. Teraz to ja nie mam pytań co ja mogę zdziałać w łóżku :) W końcu nie muszę się martwić, czy podołam mojej partnerce.

grzybek91 skąd zamawiałeś Max Potent? Jestem skołowany, bo jest wiele stronek i prawie na każdej piszą, żeby uważać na podróbki itp...

Sejmitar

Nie od razu Rzym zbudowano, nie od razu poczujesz różnicę, ja też musiałem kilka dni poczekać, a później sex to była czysta przyjemność nie tylko dla mnie ale także dla mojej żony :D

sexbastian

Hehehe, jak ja teraz mogę siatkę z zakupami na nim zawiesić :lol: a tak serio to czuje naprawdę mega dużą różnice

gall

działa duuuużo lepiej niż tabletki różne jakie wcześniej łykałem

Wróć do „Problemy seksualne”