Keto Switch Diet - OPINIE - czy skuteczna?

gruby

Re: Keto Switch Diet - OPINIE - czy skuteczna?

Jagoda_ pisze:o co chodzi z tym keto switch?

Keto Switch to dieta ketogeniczna przygotowywana przez specjalistów. Jeśli chcesz szybko schudnąć bez efektu jo-jo, to po prostu sprawdź sama https://ketoswitchdiet.com/

Agaa15

Re: Keto Switch Diet - OPINIE - czy skuteczna?

Myślałam, że już zawsze będę gruba. Wiele razy próbowałam schudnąć, ale restrykcje mnie po prostu przerastały. Tęskniłam za boczkiem, śledziem.. Za burgerami! Za ciastami i lodami.. I przez tą tęsknotę te kilkanaście podejść kończyło się efektem jo-jo i dodatkowymi kilogramami na wadze. Byłam załamana, wpadłam w depresję i stale tyłam…a razem ze mną mój mąż, który przecież jadł wszystko to, co przygotowywałam. Któregoś dnia pokłóciliśmy się, a on powiedział, że to się musi skończyć! Nie możemy przecież obudzić się któregoś dnia nie mogąc wstać z łóżka i zastanawiać się „co zrobić?”.

Wiedziałam, że ma rację. Zaczęłam szukać rozwiązań. Przedzierałam się przez te wszystkie metody, których używałam dotychczas i szukałam czegoś innego. Tak właśnie trafiłam na Keto Switch Diet. Poczytałam trochę o samej diecie ketogenicznej i stwierdziłam, że to jest to czego nam potrzeba! Zaryzykowaliśmy i wykupiliśmy swoje plany. Z pewnym powątpiewaniem podchodziliśmy do tego, jak to ma być skuteczne? No przecież mamy gubić tłuszcz, a nie jeść głównie tłuszcze. Jednak postanowiliśmy spróbować. To było jak ostatnia deska ratunku, skoro wszystko inne zawiodło.

Sprawdzaliśmy kolejne dni, jedliśmy, a na naszych twarzach coraz częściej pojawiały się uśmiechy, a kilogramy znikały. To było cudowne uczucie! Doskonałe samopoczucie, dużo więcej energii i chęci do działania.. Nigdy wcześniej nie jadłam tak smacznie, syto i nadal na diecie! Na tej diecie schudłam 22 kg, a mój mąż 14 kg. Nigdy nie sądziłam, że jedząc takie jedzenie można wyglądać i czuć się tak dobrze. Zajęło nam to 3,5 miesiąca bez wyrzeczeń. Wiedzieliśmy co mamy jeść, jak jeść i nie rezygnowaliśmy z przyjemności. Wspominałam o tęsknocie za ciastami i lodami? Niedawno włączyliśmy do diety KETO desery. Nie mogło być smaczniej! A co najważniejsze, odzyskaliśmy zdrowie, energię i radość z życia!
A oto nasze zdjęcie przed i po diecie ketogenicznej:
Załączniki
image.png
image.png (215.79 KiB) Przejrzano 36 razy

Wróć do „Odchudzanie”