HYBRID ARMOR - czy jest skuteczny?

Konrado28

HYBRID ARMOR - czy jest skuteczny?

Witam, stoje przed wyborem produktu, dzięki któremu moje autob byłoby błyszczące. W sieci natrafiłem na reklamę Hibrid Armor. Stąd moje pytanie. Zna ktoś? Stosował? Warto? Czy moze lepiej kupić coś innego?

Włodek44

Re: HYBRID ARMOR - czy jest skuteczny?

Jestem już po tygodniu testów tego środka i powiem Ci, jest naprawdę nieźle. Ta nanowoskowa powłoka świetnie się sprawdza na moim golfie :) W każdym razie Hybrid Armor mogę Ci polecić.

ColoradoSPring

Też to testowałem. Wcześniej nie słyszałem o żadnej nanopowłoce, ale jednak zamówiłem. Reklama była bardzo przekonująca. Co się okazuje? Że to co na reklamie to faktycznie jest na moim aucie. Auto świetnie chronione przed zabrudzeniami, ciągle błyszczy. Nic tylko kupować i testować ;)

Miglanc1410

Co tu ciekawego jeszcze mogę powiedzieć. Jedynie mogę pochwalić twórców. Świetny preparat. Poprostu genialny pomysł i realizacja

cynik

Tiaa, a na czołgu też się sprawdzi? Albo chociaż na helikopterze?

brokeninside87

cynik pisze:Tiaa, a na czołgu też się sprawdzi? Albo chociaż na helikopterze?

Jak masz czołg, to przyjadę i potestujemy. Na helikopterze też możemy sprawdzić. Pewnie też się sprawdzi. Daj znać na PW jeśli chcesz, to przyjade i pomogę

norbert77

Może i byłem sceptycznie nastawiony, jednak po testach u mojego teścia na jego corsie ( no na swojego bym nie dał nie sprawdzony produkt hyhy) postanowiłem i na swojego Passata nałożyć powłoke nanowoskową Hybrid Armor. Świetnie chroni przed wszelkimi zabrudzeniami. Dodatkowo lakier nie traci blasku ani po deszczu, ani przy wielkim słońcu i promieniowaniu UV. Wszystkim wachającym się mówie - kupujcie, bo warto.

Awatar użytkownika
WielkaMaczuga54

Jestem wielkim fanem tego produktu. Czytałem kiedyś o nanopowłoce na jakiejś amerykańskiej stronie. Fajnie, że teraz można dbać o swoje auto u nas i to za stosunkowo niską cenę. Myśle. że warto się tym zainteresować. Zwłaszcza osoby chcące dbać o swoje auto powinni się tym zainteresować.

Bronek41

Konkretny produkcik. Moja Skoda, teraz fajnie wygląda. Dużym plusem jest, że mogę teraz oszczędzać na myjni. Wkońcu wszystkie zabrudzenia znikają już po kilku chwilach. Serio - świetna sprawa.

mercedes

A są tego jakieś negatywne aspekty? Jakie kolwiek wady Hybrid Armor? :P

Wróć do „Motoryzacja”