HYBRID ARMOR - czy jest skuteczny?

brzęczyszczykiewicz

Re: HYBRID ARMOR - czy jest skuteczny?

Oprócz braku wad? Nie widzę, żadnej. Noo jeszcze żeby sam się nakładał - to już wgl byłoby idealnie. No ale, nie oczekujmy takich cudów za tak niewielkie kwoty ;)

matka-polka

A to działa na każdy samochód i markę? Czy tylko na jakieś określone? Bo nie wiem czy na mojego fiata zadziała

Awatar użytkownika
julian12

No raczej, że na każdy. Co myślisz, że działa na wszystko tylko nie na fiata? Nie kompromituj się.

wykalaczka

Ktoś wie skąd ten produkt ściągają? To nie jest jakieś badziewie z aliexpress?

RikiMartin

wykalaczka pisze:Ktoś wie skąd ten produkt ściągają? To nie jest jakieś badziewie z aliexpress?

Jakie tam badziewie. Sprowadzana z zachodu. Świetna jakość, i niewysoka cena. Nie ma czego się czepiać, nic tylko kupować!!

Wacek55

Da się tego kupić jedynie próbkę? Wiecie, nie chce kupować kota w worku.

szybkiiwsciekly

Wacek55 pisze:Da się tego kupić jedynie próbkę? Wiecie, nie chce kupować kota w worku.

Jakiego kota w worku? Stary. Produkt kupiło wielu ludzi i nikt nie narzekał? Nie przekonali Cię jeszcze? To lepiej nie kupuj, bo jeszcze nie zrozumiesz jak stosować...

Wacek55

szybkiiwsciekly pisze:
Wacek55 pisze:Da się tego kupić jedynie próbkę? Wiecie, nie chce kupować kota w worku.

Jakiego kota w worku? Stary. Produkt kupiło wielu ludzi i nikt nie narzekał? Nie przekonali Cię jeszcze? To lepiej nie kupuj, bo jeszcze nie zrozumiesz jak stosować...

Nie obrażaj mnie... Poprostu jestem przezorny. Jeśli jednak zdecyduje się na zakup to gdzie mogę dokonać zakupu?

Wróć do „Motoryzacja”