Fusion FuelSaver - czy działa?

Marek Gorlik

Re: Fusion FuelSaver - czy działa?

pepperpatrick pisze:Kupiłem dwa - sobie i żonie. Spalanie rzeczywiście spadło i to o kilkadziesiąt procent. :shock: Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie ;)

Jaki pakiet lepiej kupić ,Premium czy Smart.

Awatar użytkownika
piasek

fusion fuelsaver opinie

Widzę że są na temat tego fusion fuelsaver pozytywne opinie , równiez noszę się z zamiarem zakupu. Mój mercedes pali dość dużo, silnik ponad 3l więc utrzymanie tego trochę kosztuje, trzeba jakoś oszczędzać :cry:

Awatar użytkownika
scigacz

fusion fuelsaver opinie

Marek Gorlik pisze:
pepperpatrick pisze:Kupiłem dwa - sobie i żonie. Spalanie rzeczywiście spadło i to o kilkadziesiąt procent. :shock: Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie ;)

Jaki pakiet lepiej kupić ,Premium czy Smart.

Ja kupiłem premium i sobie chwalę, póki co mam zamontowane w volkswagenie ale planuję też zamowic sobie do motocykla. Ścigacze to bardzo fajne hobby, ale niestety kosztowne, kiedy jade na tor to nawet nie chcę liczyć ile mógłby palić xD

buzzrun

Re: fusion fuelsaver opinie

Ja mam premium ale ode mnie znaomy kupił ten zwykły i też mu działą, choć pewnie troche slabiej niż mój, ja bym pronowal fusion fuelsaver premium taka moja opinia

Co do lpg to musiałby sie specjalista wypowiedziec

Wróć do „Motoryzacja”