Forte Love - podnosi libido u kobiet?

panikara

Forte Love - podnosi libido u kobiet?

Cześć kobietki!
Post na tym forum to moje ciche wołanie o pomoc... Z góry proszę o wyrozumiałość i o porady.
Mam 37 lat i jestem szczęśliwą mężatką. Od pewnego czasu szczęśliwą tylko na pozór. Jakiś czas temu zauważyłam u siebie znaczny spadek libido, który wyjawia się w tym, że kompletnie nie mam ochoty na seks. Jest to dla mnie wielkim szokiem, ponieważ nigdy nie miałam z tym problemu. Seks z moim facetem był czynnością codzienną. Teraz, kiedy dochodzi do jakiejś sytuacji w łóżku ja po prostu uciekam.. Nie mam ochoty na żadne pieszczoty, a tym bardziej na seks. Na dodatek mój facet nie rozumie takiej zmiany, czasem wydaje mi się, że obawia się, że go zdradzam... A to nie jest tak...
Dużo czytałam w Internecie na ten temat. Nie wierzę w opcję, że weszłam w fazę menopauzy - przecież jestem za młoda na menopauzę! Znalazłam również artykułu o różnych sposobach na poniesienie libido. Najbardziej zainteresował mnie Forte Love. Ponoć podnosi libido i na dodatek, dzięki Forte Love przyjemność ze stosunku płciowego jest odczuwana dwa, trzy razy bardziej :D
Czy stosowałyście Forte Love?? To naprawdę działa?
A może macie coś innego do polecenia?

jajajaja

Re: Forte Love - podnosi libido u kobiet?

A może po prostu pogódź się ze swoim mężem :lol:

Marzena27

Zawsze możesz mu sprawiać przyjemność w inny sposób xd Poza tym istnieje wiele możliwości urozmaicenia popędu, może jakieś odgrywanie roli? Może mu się spodobać, a i ty nabierzesz większej ochoty. Zawsze coś nowego :D

PannaAnna

Ja nigdy nie miałam problemu z brakiem chęci na sex, ale Forte Love stosowałam. Skusił mnie pewien artykuł i pozytywne opinie o tym, że wspomaga jakość seksu. No i faktycznie - działa :twisted: Zadowolona jestem ja i mój mężuś :twisted: :twisted: :twisted:

PannaAnna

Marzena27 pisze:Zawsze możesz mu sprawiać przyjemność w inny sposób xd Poza tym istnieje wiele możliwości urozmaicenia popędu, może jakieś odgrywanie roli? Może mu się spodobać, a i ty nabierzesz większej ochoty. Zawsze coś nowego :D

Zawsze możesz mu sprawiać przyjemność w inny sposób xd

Zrobić jego ulubiony obiad? 8-)

giętka38

PannaAnna pisze:Ja nigdy nie miałam problemu z brakiem chęci na sex, ale Forte Love stosowałam. Skusił mnie pewien artykuł i pozytywne opinie o tym, że wspomaga jakość seksu. No i faktycznie - działa :twisted: Zadowolona jestem ja i mój mężuś :twisted: :twisted: :twisted:

Tak samo nie narzekałam na brak wilgoci :roll: ale postanowiłam zobaczyć co się stanie jak zastosuje. Niesamowite !!! Działanie forte love mnie zadziwiło !! Pierwszy raz miałam wytrysk!! Żebyście widziały miny mojego chłopaka, chyba sam nie wierzył w to co widział :oops: Dodatkowo przyjemne mrowienie i ciepło jego członka oszałamiająca. Tak gorący to chyba nie był nigdy, aż bałam się, że będą poparzenia xD Polecam GORĄCO!! I podsyłam link :) http://bit.ly/2E2RUjO

username

Taaa.... mi też wmawiano, że moje problemy z brakiem chęci na seks to wina menopauzy. Po namowie przyjaciółki zamówiłam forte love i teraz dziękuję jej za to każdego dnia.
Teraz mam ochotę na seks jak dawniej, a może nawet i większą :D
Także Moja Droga, nie załamuj się, tylko zamawiaj forte love :D

NawetNieWieszKiedy

Kupiłem raz jak już miałem dość czekania na pierwszy raz z moją dziewczyną, byliśmy ze sobą 8 miesięcy i wcześniej 2 się spotykaliśmy. Więc naprawdę dużo się naczekałem :cry: Nie wiedziałem już nawet jak do tego podejść bo i romantyczne wypady i kolacje ze świecami kwiatami i winem nie działały, masakra. Znalazłem coś takiego jak hiszpańska mucha, można kupić na allegro i w różnych miejscach w sieci. Ale przy szukaniu informacji natknąłem się na forte love i same pozytywne opinie więc postanowiłem użyć na mojej lubej :D I co? Moja opinia o Forte Love jest także pozytywna ^^ Nie spodziewałem się, że taka z niej bestia! Myślałem, że mnie rozszarpie normalnie.. mój penis już po 3 razie ledwo co dawał rady taki zajeżdżony.. Od tamtego czasu sama ciągle mnie ciągnie ostatnio nawet w przebieralni w Housie! Przebudziłem ją teraz muszę sprostać, chyba sobie też coś dokupię xd

szalona_wiola

Ja z moim lubym mamy ogólnie udane życie łóżkowe, ale ostatnio trochę nam przygasło, tak jakoś samo z siebie nie wiem czemu :( kiedyś robiliśmy to naprawdę często i często przy tym były też jakieś role odgrywane, on grał np. hydraulika albo dostawcę pizzy a ja pielęgniarkę czy zakonnicę, jezu ale mnie to kręciło :) no ale ostatnio mniej się kochaliśmy więc szukałam jakiegoś rozwiązania i trafiłam na te forte love i powiem wam że jest poprawa. Między nami znów jest ten płomień, seks jest wspaniały, zatem mogę tylko polecić :)

panikara

jajajaja pisze:A może po prostu pogódź się ze swoim mężem :lol:

Ano właśnie chodzi o to, że już baardzo długo się nie kłóciliśmy i między nami jest bardzo dobrze...

Wróć do „Problemy seksualne”