FLEXIN 500 na ból stawów

filiaooo

FLEXIN 500 na ból stawów

siemaneroo, mam pytanko, a mianowicie czesto gram w kosza i potem mega mocno mnie bola stawy. kumpel ostatnio na treningu wspominał coś o tabletkach flexin 500, ktos z was korzystał??? dajcie znac, pozdro

baton

Re: FLEXIN 500 na ból stawów

ja stosowałem i u mnie sprawdził się naprawdę nieźle, ból jak ręką odjął
piona, też gram w kosza! :D

eltonjohn

te tabletki ratują życie... zmagałem się z mega mocnymi bólami stawów, jestem po wielu kontuzjach to jest jedyny skuteczny preparat który naprawdę jest w stanie mi pomóc

bombelek

u mnie działa lepiej niż wszystkie popularne żele na stawy, może kwestia organizmu, nie wiem, ale u mnie to obowiązkowe tabletki w apteczce :)

nananananana

Odkąd zaczęły mnie boleć stawy i miałam kontuzje, zacząłem szukać suplementów na ból. Flexin po jakims czasie wyraźnie zmniejszył dolegliwości, więc śmiało mogę polecić :)

nananananana

tylko uwazajcie na podróby bo masa tego w internecie, zamawiajcie z oficjalnej strony producenta

krzychu22

bez kitu to prawda, moj kumpel zamowil z poderzanej strony i nie adziałalo nic, a potem się okazało że to podrobka była
ja tez zamowilem, juz z dopbrej domeny i było super, zero problemow ze stawami :) gram w noge, więc wiecie jak to jest...

radosław

odkąd stosuje ten suplement, zapomniałem co to ból stawów :) polecam!

Wróć do „Zdrowie”