Czy warto - ecoquantum saver, proszę o opinie

mal_versand

Czy warto - ecoquantum saver, proszę o opinie

Witam,

trafilem w sieci na reklamę Ecoquantum saver i mam pytanie, czy ktoś korzystał z tego i może mi powiedzieć czy naprawde warto to kupić, czy naprawdę to obniża rachunki?? prosze o odp

hybryda22

Re: Czy warto - ecoquantum saver, proszę o opinie

Również podłączam się do pytania, inne tego rodzaju urządzenie które kupiłem działało powiedzmy że słabo, ale chętnie nabedę takie które okaże się skuteczne.

Awatar użytkownika
julian12

A proszę, chętnie podziele się swoją opinią. Testuję już od ponad miesiąca i faktycznie u mnie rachunek za prąd okazał się niższy - tak jak miałem ok 90-100 zł, tak teraz miałem 62 zł. Zatem wniosek jest prosty, to naprawdę działa :mrgreen:

mal_versand

julian12 pisze:A proszę, chętnie podziele się swoją opinią. Testuję już od ponad miesiąca i faktycznie u mnie rachunek za prąd okazał się niższy - tak jak miałem ok 90-100 zł, tak teraz miałem 62 zł. Zatem wniosek jest prosty, to naprawdę działa :mrgreen:

Ok a możesz powiedzieć jak to zamontowałeś i czy coś więcej z tym trzeba robic bo w sumie nie wiadomo a nie znalazłem takiej informacji

Awatar użytkownika
julian12

Montaż to żadna filozofia, wystarczy to umiescic w skrzynce elektrycznej (tam gdzie są bezpieczniki). Nic więcej nie musisz robić, to po prostu sobie jest obok przewodów. Do urzadzenia miałem dołączoną ulotkę jak to działa ale nie chce mi się teraz przepisywać, ogólem filtruje zbędna energię która generuje niepotrzebne straty :P

Awatar użytkownika
pink panther

Ooo tez bym sobie takie kupila chetniee :)) podajcie link prosze gdzie znalezliscie to

serceidusza

witam

rowniez wszedlem tu w poszukiwaniu wiecej info odnosnie tego

rozumiem ze ten link powyzej to strona producenta oryginalna i stamtad moge spokojnie kupowac bez zadnych obaw

a powiedzcie prosze ile czasu idzie paczka i czy mozna placic za probraniem czy tylko przelew wchodzi w gre

Miglanc1410

serceidusza pisze:witam

rowniez wszedlem tu w poszukiwaniu wiecej info odnosnie tego

rozumiem ze ten link powyzej to strona producenta oryginalna i stamtad moge spokojnie kupowac bez zadnych obaw

a powiedzcie prosze ile czasu idzie paczka i czy mozna placic za probraniem czy tylko przelew wchodzi w gre

Ja również zamówiłem i użytkuję więc pozwolę sobie wypowiedzieć opinię, mam u siebie w mieszkaniu jeden oraz dwa w firmie. W mieszkaniu rachunki spadły o ok. 1/2, w firmie ciut mniej ale i tak jest to ok 4o% więc dla mnie zysk jest znaczący w skali roku. Kiedy kupowałem to również z tej strony którą podano wyżej, więc tak to jest oryginalna strona. A paczka szła do mnie standardowo, była już na drugi dzień.

Wróć do „Finanse”