Czy plastry odchudzające FatBlocker Patches są skuteczne?

Olga

Re: Czy plastry odchudzające FatBlocker Patches są skuteczne?

Ja do plastrow do rzuciłam dietę ale u nas chyba to jest w genach że ciężko nam zgubić zbędne kilogramy ale rozmawiałam z panią z infolinii i mówiła że warto poczekać na efekty więc twardo czekam i plastry stosuję dalej

Olga

Zaczynam spadac z wagi. A wy gdzie naklejacie plastry na pępek czy pod pępek ????

usmiechnij_sie

Olga pisze:Zaczynam spadac z wagi. A wy gdzie naklejacie plastry na pępek czy pod pępek ????

pod pępek, o tam gromadzi się tkanka tłuszczowa najczęściej! gratuluje efektów, a ile już schudłaś?
Ja z tymi plastrami, dietą i długimi spacerami zrzuciłam już 7 kilogramów, jestem zachwycona! :)
daj znać, jak u Ciebie!

karnister

u mężczyzn tez super działa, jkaby kogoś to interesowało ;)

juleczka

Donusia92 pisze:Chyba moje zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów :D

o kurde :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

wisienk

usmiechnij_sie pisze:
Olga pisze:Zaczynam spadac z wagi. A wy gdzie naklejacie plastry na pępek czy pod pępek ????

pod pępek, o tam gromadzi się tkanka tłuszczowa najczęściej! gratuluje efektów, a ile już schudłaś?
Ja z tymi plastrami, dietą i długimi spacerami zrzuciłam już 7 kilogramów, jestem zachwycona! :)
daj znać, jak u Ciebie!

faktycznie, masz rację
pod pępek ;)

Olga

Narazie schudlam nie cale 6 kg ale bez diety i ćwiczeń nie bylo by takiego efektu plastry to tylko dodatek. Bez ceiczen i diety nie spadlo nawet 0.5kg ale nie zniechecajcie sie każdy ma inny organizm :D

Honorata

Olga pisze:Narazie schudlam nie cale 6 kg ale bez diety i ćwiczeń nie bylo by takiego efektu plastry to tylko dodatek. Bez ceiczen i diety nie spadlo nawet 0.5kg ale nie zniechecajcie sie każdy ma inny organizm :D

no nie wiem, być może, bo ja nie ćwiczyłam wcale, tylko zaczęłam się zdrowo odżywiać plus plastry do tego i kilogramy lecą. wydaje mi się, że te plastry odwalają kawa dobrej roboty w moim przypadku :P

Wróć do „Odchudzanie”